O firmie

Jesteśmy agencją nieruchomości założoną w 2009 roku zajmującą się pośrednictwem w sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów, biur oraz lokali użytkowych. Nasza główna siedziba znajduje się w Warszawie, ale posiadamy również samodzielne oddziały we Wrocławiu, Krakowie i Radomiu.

Dziewięć lat na rynku pozwoliło znacznie zwiększyć rozmiary naszej działalności. Jednocześnie dalej pozostajemy firmą rodzinną ciągle prowadzoną przez swoich założycieli – małżeństwo, które wspólnie ją zbudowało i ma zamiar rozwijać przez kolejne lata. Rodzinny charakter sprawia, że zarówno pracownicy, jak i klienci nie są dla zarządu anonimowi i mogą liczyć na indywidualne podejście. Jest to dla Państwa najlepsza gwarancja stabilności firmy i pewność, że nie będą Państwo, tylko kolejnymi klientami.

Zdajemy sobie bowiem sprawę, jak ważne jest zaufanie w branży nieruchomości i jak długo trzeba na nie pracować. Dlatego nastawiamy się na budowanie długotrwałych relacji z naszymi klientami. Chcemy, aby do nas wracali i byli naszymi najlepszymi ambasadorami, polecając nasze usługi rodzinie i znajomym.